044-
402 81 35

093-
402 81 35

Записатися онлайн

Адреса
салону
в Києві

Візаж - це спосіб підкреслити красу кожної частини вашого обличчя. Правильні пропорції і виразність багато в чому залежать від кольору і форми брів - хороша форма відкриває очі і робить обличчя молодим. Правильна текстура шкіри підкреслить свіжість і здоровий вигляд. Застосовуваний вами відтінок рум'ян повинен гармоніювати з кольором губної помади і не тільки.
Особа - це Ваша візитна картка. А макіяж відбиває Ваше відношення до моди і уявлення про себе. Коли макіяж відповідає внутрішньому "Я" і настрою жінки, він робить її привабливішою: вона добре виглядає і чудово себе почуває.
Макіяж допоможе Вам:
- повсякденний - відчувати себе природно красивою будинку, на роботі, в гостях;- вечірній - розкріпачитися, відпочити, стати чарівною;- діловий - підкреслити свою значимість, необхідність діловим партнерам;- весільний - бути досконалою в усьому!
Завершити будь-який образ Вам допоможе професійний макіяж.У нашому київському салоні краси пропонується послуга денного, вечірнього і весільного макіяжу. 

 

 

 

Макіяж - це високе мистецтво. Яскраві і соковиті, м'які і жіночні, приглушені і насичені тони помади чудово поєднуються з різними відтінками шкіри. Її оживляють блиск заворожує, підкреслюючи неповторний зовнішній шарм і внутрішній комфорт.
У нашому салоні макіяж виконується на професійній і гіпоалергенної косметиці Atelier-A (Франція), Kryolan (Німеччина), Smashbox (USA), Paris-Berlin (Франція). 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайн на ногтях гель-лакамиПрически и макияжБио-завтра волос MossaНакрутка волос Прически и макияжокрашиваниеДизайн на ногтях гель-лакамиНакрутка волосОмбре на ногтяхНаш салонДизайн на ногтях гель-лакамиПрическиПудровые бровкиКалифорнийское мелирование Дизайн на ногтях гель-лаками
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP