044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Догляд за тілом київ
 
               За весь час існування людства з найдавніших часів і до сьогоднішніх днів існували сотні вірувань і тисячі культів, дивних і суперечливих. Але один з них, що зародився з першим усвідомленням себе особистістю, залишився і по сей день. У всі часи це культ був затребуваний і трепетно ​​зберігаємо, незважаючи на релігійні табу або думка експертів. І культ цей - культ здорового і сильного тіла.
               Фахівці людини говорять, що тіло будь-якої людини - результат його життя і показник здоров'я. Здорова шкіра і нігті, підтягнута фігура і сліпуча усмішка - вірна гарантія того, що людина бадьорий і життєрадісний, веселий і успішний. І з такою людиною приємніше вести бесіду або вирішувати ділові проблеми, проводити час і розраховувати на його підтримку. І природно, захоплюватися ним.
               І тому краса людини в усі часи була невід'ємно пов'язана з красою обличчя і тіла. В різні часи канони красивого тіла змінювалися, але тисячоліття відсікли все напускне. І, незважаючи на колір шкіри і зростання, віру або спосіб життя, для чоловіків краса означає міцні м'язи і сильну широкоплечу фігуру, а для жінки - струнке гнучке тіло з оксамитовою шкірою.
               І кому, як не жінкам знати як важко дається краса і скільки праці вкладається в красиве тіло! Це і фізичні навантаження, і дієти, і косметичні процедури. На жаль, сучасний режим життя, особливо в великих містах, далекий від ідеального. Догляд за тілом киев в нашому салоні - найкраще рішення. Адже скажений ритм і поспіх, сидячий спосіб життя і великі емоційні навантаження, відсутність часу і складний графік - не найкращі помічники в догляді за красою.
               І далеко не у всякої жінки є час на постійні відвідування фітнес-центру або басейну, занять з аеробіки або йоги. Життєві проблеми забирають багато часу і зусиль, що не може не позначатися на красі.
               Але яка жінка не хоче залишатися красивою? І тут на допомогу прекрасній половині людства приходять салони краси, які допомагають зберегти кожній жінці свій неповторний шарм, залишатися прекрасною і бажаною.
               Салон краси "Фантазія" на Борщагівці - це відмінна можливість побалувати себе і своє тіло! Досвідчені фахівці "Фантазії" допоможуть Вам впоратися зі стресом і занурять в атмосферу турботи. Наші майстри пропонують комплексний догляд за тілом київ, що включає в себе всі види масажу, міостумуляцію, електроліполіз, процедури на основі ультразвуку і обгортання на елітній косметиці Styx і Guam. Після наших процедур Ви будете відчувати себе королевою!
               Все про салон краси "Фантазія" на Борщагівці Ви можете дізнатися на нашому сайті salon-fantaziya.kiev.ua. 

Массаж

Массаж

Ролико-вакуумний масаж LPG

Ролико-вакуумний масаж LPG

Міостимуляція

Міостимуляція

Мікротоки

Мікротоки

Обгортанняна косметиці  Styx

Обгортанняна косметиці Styx

Обгортання на косметиці Guam

Обгортання на косметиці Guam

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Прическа на выпускнойПрически и макияжЛетний дизайн ногтей НогтиНогтиПрически и макияжНогтиОкрашивание сомбреДизайн на ногтях гель -лаками (техника "литье")Окрашивание волос Дизайн на ногтях гель-лакамиДизайн на ногтях гель -лаками Дизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей гель-лаками
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP