044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Догляд за обличчям київ


               Краса. Як багато насправді відтінків і значень в цьому короткому слові! І не менше їх залишається, навіть якщо говорити про фізичну красу людини. Краса - це і здоровий вигляд, з чистою шкірою, блискучими очима і підтягнутою фігурою, і якесь часом ефемерне поняття, ідеал якого часом не вписати в звичні канони і рамки. Тим більше, що еталон краси змінювався в століттях настільки ж стрімко, як і мода.
               Але жодна людина не зможе заперечувати, що першим і найбільш доступним мірилом людської краси, і особливо жіночої, є гарне обличчя. Обличчя жінки - це перше, на що звертається погляд співрозмовника і перше, що привертає увагу чоловіки. Особа - єдина частина тіла, практично завжди відкрита поглядам, як байдужим, так і перед захопленими. Саме краса осіб захоплює нас в творіннях відомих художників тих часів, коли релігія наклало суворе табу на оголену натуру в живопису.
               Так чи варто говорити, що з давніх-давен прекрасна половина людства, приділяючи велику увагу своєму зовнішньому вигляду, в першу чергу прагнула до краси особи. Мазі і притирання, декоративна косметика, штучні вії та перуки з волосся тварин - все це знаходиться навіть в об'єктах археологічних розкопок, не кажучи вже про більш пізніх часів.
               І на сьогоднішній день краса особи не втратила свого значення. Більш того, реалізм і ультрареалізм в живопису, фотографія і кіноіндустрія підняли жіночий вигляд на небачену до цього висоту, зробивши перших красунь кумирами людства. І, не секрет, що красива зовнішність давно стала запорукою успіху не тільки в вузькоспеціалізованих ремеслах, але і в повсякденному житті.
                І тому догляд за особою в даний час - такий же невід'ємний атрибут будь-якої справжньої жінки, як стильний одяг і елегантні прикраси, а оборот косметичних компаній можна порівняти з іншими видами промисловості. І, безсумнівно, при цьому кожна жінка мріє довірити своє обличчя професіоналам своєї справи, звернувшись в найкращий салон краси, в якому знайде кращий для себе догляд за обличчям київ.
               Салон краси "Фантазія" на Борщагівці - це не тільки досвідчені фахівці своєї справи, а й легка невимушена атмосфера релаксу, якого так не вистачає в шаленому ритмі великого міста. Майстри салону "Фантазія" пропонують для Вас цілий комплекс процедур, серед яких догляд за обличчям київ: чистка обличчя, ліфтинг, вакуумний масаж обличчя, а також процедури на основі натуральної косметики Onmacabim, Christina та Klapp. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте очікуваний результат. Зберігайте свою привабливість, а ми допоможемо Вам в цьому.
               Все про салон краси "Фантазія" на Борщагівці Ви можете дізнатися на нашому сайті salon-fantaziya.kiev.ua. 

 

Чистка обличчя

Чистка обличчя

Процедури на косметиці  Christina

Процедури на косметиці Christina

Процедури на косметиці  Klapp

Процедури на косметиці Klapp

LPG ролико вакуумний масаж

LPG ролико вакуумний масаж

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Нежный дизайн ногтейМакияжВечерняя причёска Прически и макияжПричёски для девочек Дизайн ногтей гель-лакамиЛетний маникюр и педикюр Пудровые бровкиДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиНаш салонДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиПрически и макияжПрически и макияж
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP