044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Обгортання косметикою styxАнтицелюлітні обгортання гелями Cello-gel від професійної космецевтичної марки STYX Naturcosmetic (Австрія) 

Термоактивні сухі антицелюлітні обгортання гелями Cello-gel від професійної космецевтичної марки STYX Naturcosmetic (Австрія) вже зарекомендували себе, як ефективний догляд з швидким досягненням результату корекції фігури.
Антицелюлітні обгортання: ефективне дію
Ефективність дії контурних гелів Cello-gel базується в збалансованому поєднанні ароматичних вуглеводнів високих концентрацій, що мають інтенсивне термоцеллюлярное, ангіотоніческое і липолитическое дію. Унікальна молекулярна структура цих препаратів - основа оптимізації гемолімфодренаж, нормалізації роботи альфа- і бета-рецепторів адипоцитів. Включаючись в пресистемний метаболізм, біоактивні речовини нормалізують обмін речовин і створюють ендогенне рівновагу всього організму.
Cello-gel - результативна антицелюлітна косметика, заснована на принципах ароматерапії і натуропатії - комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги і целюліту, але і супутніх їм патологій, до того ж в їх склад входять речовини з анорексигенними властивостями, що зменшують тягу до їжі у клієнтів.Мінімальний курс процедур: 3. Оптимальний курс: 5-8. Курс процедур при важких стадіях целюліту і ожиріння: 10-15.
Під час курсу оптимальна частота обгортань - один раз в 2-3 дня. Частота підтримуючої антицеллюлитной терапії 1-2 рази на місяць.
Запобіжні заходи:
не застосовувати пілінгові препарати безпосередньо перед процедурами термоцеллюлярних обгортань;не завдавати Cello-gel на зону бікіні, підколінну, внутрішню ліктьову і пахвову області;Протипоказаннями до проведення термоактивних сухих антицелюлітних обгортань гелями Cello-gel є:
екзема, мокнучий дерматит;гострі запалення органів малого таза;ендометріоз;вагітність;патології нирок (гломерулонефрит, пієлонефрит, ниркова недостатність);тромбофлебіт;варикозне розширення вен з дефектами венозних клапанів;новоутворення;важкі хвороби серцево-судинні системи (постінфарктний, постінсультні стану, гіпертонічна хвороба III ст.).Антицелюлітні обгортання: очікувані результати
Очікувані результати від курсу обгортань (10-12 процедур):
позбавлення від целюліту,усунення набряків,очищення, детоксикація організму,стійке зменшення обсягів тіла на 0,5 - 1,5 см після кожної процедури обгортання,зниження ваги, нормалізація обміну речовин,активізація видільних функцій організму,відновлення мікроциркуляції і лімфовідтоку,омолодження організму,підвищення еластичності сполучної і м'язової тканини,відновлення тургору шкіри,згладжування стрий,зменшення проявів судинного малюнка,поліпшення загального самопочуття, приплив сил і енергії. 

 

«Віскі» - обгортання Aromaderm: методика проведення процедури 

Мовою косметологів методику вологих обгортань Aromaderm від професійної космецевтичної марки «STYX Naturcosmetic» (Австрія) називають «віскі». Це пояснюється захоплено-ейфоричним станом і комфортними відчуттями пацієнтів протягом всього часу проведення процедури. Ейфорія, зміна тепла і прохолоди, периферичні хвилі, прилив сил і енергії плюс чудовий ефект - позитивні психологічні установки, що виникають у пацієнта під впливом хеморецепторной і лімфостимулювальним активності заряджених частинок ароматичних вуглеводнів ефірних масел і рослинних біостимуляторів, які потенціюють обмінні процеси і роботу нервової системи, усуваючи наслідки стресів, гіподинамії і гормональних кризів
Методика вологих «віскі» -обертиваній Aromaderm є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою і целлюлитной деформацією контурів тіла, поєднуючи високу результативність корекції фігури з ангіопротекторною і омолоджуючу дію. Спеціально закладені в формулу лосьйонів лептіноподобние, анорексигенні речовини забезпечують стійке зниження і контроль апетиту, що призводить до скорочення обсягів споживаної їжі. Звідси - вражаючі результати: тіло відновлюється «з руїн» за досить короткий термін (10-15 обгортань протягом 1 - 1,5 місяців).
За основу методики при створенні даної процедури австрійські фармакологи взяли сістемуводолеченія Себастьяна Кнейпа, основні постулати якої: «розчинення, видалення та зміцнення». Обгортання Aromaderm хвилеподібно змінюють місцеву температуру тканин (до 1,5 градусів за Цельсієм), провокуючи організм на відновлення термобаланс за допомогою посилення ліполізу; стимулюють метаболізм і енергообмін клітини і організму в цілому, підвищуючи продуктивність обміну речовин на 35-50%. Бандажі під час сповивання виконують роль абсорбуючій основи, що видаляє виводяться через шкіру токсичні речовини і продукти застою.
Методика вологих сповивання практично не має протипоказань, більш того, ряд препаратів надає терапевтичну дію при різних хронічних хворобах.
Фахівці «STYX Naturcosmetic» створили універсальну схему процедури «віскі» -обертиваній Aromaderm, яка базується на індивідуальному підході до проблеми і етіотропне її вирішенні (ліквідує причину виниклої проблеми). Тобто протокол процедури ідентичний, але, в залежності від показань клієнта використовуються різні лосьйони, аромаподложкі, терапевтичні підкладки і послепроцедурной «корсети».
Після процедур «віскі» - обгортання забороняється:
протягом 5-8 годин приймати душ і ванну;засмагати, відвідувати солярій;відвідувати сауну.
Очікувані результати від курсу обгортань 10-12 процедур.
Зниження ваги на 5-8 кг;Зменшення обсягів тіла на 4-10 см;Зменшення рельєфу локальних жирових відкладень;Ліфтинг шкіри, підвищення пружності тіла;Зменшення старих і зникнення свіжих стрий;Усунення набряків;Зменшення варикозу і купероза;Контроль над апетитом;Усунення психо-емоційних проблем;Легке, гнучке, пластичне тіло. 

Вологі «віскі» -пеленанія застосовуються не тільки як самостійна (детоксіческая, антицелюлітна, ліфтингова, ангіопротекторну, метаболічна, енергетична) процедура, але також і в якості терапевтичної основи для глобально діючих косметичних методик по обличчю і тілу (наприклад, лікування вугрового висипу, усунення землистого кольору і втомленого вигляду шкіри на тлі сповивання з водоростями або гінго білоба; причому проблема вирішується на причинному рівні).
Одноразові процедури не мають вираженого боді-коригуючого ефекту, але вельми корисні для підтримуючої терапії, усунення набряклості, наслідків порушення дієти і гастрономічних надмірностей, тяжкості, розбитості тіла, нападів некерованого апетиту, різкого набору ваги (1-2 кг за тиждень), після простуд і загострень хронічних хвороб. 

 

 

 

 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Наш салонПрически и макияжПричёска и макияж в стиле 80-ыхДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей гель лаками Наш салонНакрутка волос Калифорнийское мелирование МакияжНогтиДизайн ногтей гель-лакамиНогтиЛетний маникюр -пальмы на ноготках
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP