044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Ролико-вакуумний масаж

Коррекція фігури та лікування целлюліту

 

Ендермологіческій ЛІПОМАССАЖ (LPG) - ОСТАННЄ ПОКОЛІННЯ ПРОЦЕДУР Ендермологія
Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) - останнє покоління ендермологіческій процедур, спрямованих на лікування локальних жирових відкладень, целюліту і моделювання контурів тіла. 

 

Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) на апараті Cellu M6 - KEYMODULE-2 останнього покоління - фізіологічне, науково доведене рішення задачі довготривалого зменшення жирових відкладень і відновлення ідеального контуру тіла. На підставі результатів досліджень професора Лафонтена були розроблені ексклюзивні протоколи, які показали, що певні ендермологіческій руху значно стимулюють адипоцити, впливаючи на бета-рецептори, що активують ліполіз. Проаналізувавши ефективність різних ендермологіческій мануальних прийомів, фахівці компанії LPG Systems створили оптимальні протоколи роботи, що дозволяють отримати кращі результати за коротший термін.
Цілі процедури Ліпомассаж (LPG):
Зменшення обсягу локальних жирових деформаційУсунення нерівностей поверхні шкіри, викликаних проявом целюлітуЛіфтинг сідничної області, відновлення пропорційних сідничних складокВідновлення гармонійного контуру тіла, моделювання фігуриУсунення асиметрій м'яких тканинВідновлення еластичності шкіридослідження

Фото до і після 7 процедур (вид спереду).Жінка, 35 років. 

Фото до и післе 16 процедур (вид спереду).
Жінка, 35 років.

 

Фото до и після 24 процедур (вид сзаду).
Жінка, 29 років.

Фото до и після 30 процедур (вид сбоку).
Жінка, 42 роки.

Фото до и після 30 процедур (вид спереду).
жінка , 42 роки.

 

 

 

 

Ендермологія - розумні «руки» LPGМетод Endermologie (ендермологіі) був винайдений компанією LPG для ефективного лікування целюліту і надмірної ваги. Ендермологія заснована на прямому апаратній впливі на шкіру і підшкірно-жирову клітковину.
Чому ендермологія називають інтелектуальною технологією?По-перше, тому що її результати ґрунтуються на багаторічних наукових дослідженнях. Компанія-розробник створила і фінансує спеціальну лабораторію, куди запрошуються провідні фахівці світу різних напрямків медицини та естетики. Крім цього, дослідження ефективності нових технологій LPG Systems проводяться у відомих університетах і приватних клініках *.
По-друге, процедура проводиться на «розумному» апараті, який за своїми можливостями можна порівняти з міні-комп'ютером. Апарат складається з дисплея, на якому задається індивідуальна програма, і робочої маніпули. Ноу-хау LPG Sуstems стали незалежні, автономно рухомі ролики. Спеціаліст-оператор працює по вашій шкірі спеціальною камерою-манипулой, в якій обертаються два роллера. Один «захоплює» шкірну складку, другий її розгладжує. Ці «хвилі» пробігають по всьому тілу - від шиї - до п'ят. При цьому вони рухаються вперед і назад, по діагоналі і в бік, а ролери обертаються то в одному напрямку, то назустріч один одному, то в протилежні сторони. Що це дає?
Поліпшується кровообіг, зменшується підшкірно-жировий шар, підтягується в'яне шкіра, ознаки целюліту не просто зменшується, целюліт лікується.
Сумні істини целюліту
95% всіх жінок страждають целюлітом.Целюліт у всьому світі стрімко молодшає (одна з причин цієї «молодості» - гормональні контрацептиви). Сьогодні целюліт став проблемою багатьох 20-річних дівчат.Целюліт - це дисбаланс всього організму, і тому лікувати його потрібно «зсередини», а не тільки зовнішніми косметичними засобами.«Зсередини» целюліт виглядає так: під верхнім шаром шкіри розташована пухка сполучна тканина, яка складається 1) з жирових клітин, 2) фібробластів - клітин, що синтезують колаген, 3) з волокон колагену і еластину, що відповідають за міцність і пружність шкіри, які утворюють її своєрідний каркас і 4) з міжклітинної речовини, яка «склеює» всі складові частини шкірного покриву. Зазвичай, ознаки целюліту ми бачимо в області стегон, сідниць і рук. При відповідних умовах жирові клітини збільшуються в обсязі і їх скупчення виглядають вже як «виноградні грона». Саме такий «урожай винограду» сприяє здавлення кровоносних судин, в результаті чого, тканини, які страждають від нестачі кисню, замикають розрослися жирові клітини в своєрідні осередки з грубих волокон. Виходить, що і жир і токсини і зайва рідина в целлюлітних зонах просто «замкнуті».Ендермологія - ключ до целюлітні «замку»Як «відімкнути» целюлітні клітини?Існує безліч способів і методик боротьби з целюлітом. Однак ендермологія - єдина технологія, яка дійсно лікує целюліт і займається його профілактикою. І ось чому.
Під час процедур ендермологіі відбувається безпосередній вплив на шкіру і підшкірно-жирову клітковину. В результаті роботи камери-маніпули в клітинах шкіри відбуваються революційні зміни: фібробласти починають інтенсивно синтезувати колаген, з'являються нові волокна колагену і еластину, які утворюють новий каркас шкіри з правильною структурою. Посилюється мікроциркуляція і лімфовідтік, усуваються всі застійні явища, а головне - руйнується «непробивність» целлюлітних жирових клітин: тепер ліполіз - процес хімічного розщеплення жирів - інтенсивно розгортається і в проблемних зонах теж. Закапсулувалися, змінені жирові клітини «відмикаються».
Ендермологія усуває не тільки вершину айсберга під назвою «целюліт», а й сам айсберг.
Чим ендермологія принципово відрізняється від інших антицелюлітних процедур?
Тільки ендермологія не просто зменшує прояви, а дійсно лікує целюліт.Тільки ендермологія - безболісна, релаксаційна і знімає біль процедура. Для порівняння: ті, хто займався своїм целюлітом, знають, що хороший, ефективний вакуумний масаж - це біль і синці.Тільки ендермологія працює комплексно з усім тілом і з усім організмом, а не «розчленовує» вас на окремі частини. За 45 хвилин ролери встигнуть «пробігтися» по всьому тілу і попрацювати з усіма проблемними зонами.Тільки ендермологія була спочатку розроблена в терапевтичних цілях і тому, крім естетичного ефекту (моделювання фігури), вона дає загальнозміцнюючий і оздоровчий ефект.  
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайн ногтей гель-лаками Дизайн на ногтях гель -лаками НогтиДизайн на ногтях гель -лаками (техника "литье")Дизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайнерский френчОкрашивание омбре на темных волосахПрически и макияжДизайн на ногтях гель-лакамиНакрутка волосПрически и макияжНогтиНаш салонЛетний дизайн ногтей
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP