044-
402 81 35

093-
402 81 35

Записатися онлайн

Адреса
салону
в Києві

Ролико-вакуумний масаж

Коррекція фігури та лікування целлюліту

 

Ендермологіческій ЛІПОМАССАЖ (LPG) - ОСТАННЄ ПОКОЛІННЯ ПРОЦЕДУР Ендермологія
Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) - останнє покоління ендермологіческій процедур, спрямованих на лікування локальних жирових відкладень, целюліту і моделювання контурів тіла. 

 

Ендермологіческій Ліпомассаж (LPG) на апараті Cellu M6 - KEYMODULE-2 останнього покоління - фізіологічне, науково доведене рішення задачі довготривалого зменшення жирових відкладень і відновлення ідеального контуру тіла. На підставі результатів досліджень професора Лафонтена були розроблені ексклюзивні протоколи, які показали, що певні ендермологіческій руху значно стимулюють адипоцити, впливаючи на бета-рецептори, що активують ліполіз. Проаналізувавши ефективність різних ендермологіческій мануальних прийомів, фахівці компанії LPG Systems створили оптимальні протоколи роботи, що дозволяють отримати кращі результати за коротший термін.
Цілі процедури Ліпомассаж (LPG):
Зменшення обсягу локальних жирових деформаційУсунення нерівностей поверхні шкіри, викликаних проявом целюлітуЛіфтинг сідничної області, відновлення пропорційних сідничних складокВідновлення гармонійного контуру тіла, моделювання фігуриУсунення асиметрій м'яких тканинВідновлення еластичності шкіридослідження

Фото до і після 7 процедур (вид спереду).Жінка, 35 років. 

Фото до и післе 16 процедур (вид спереду).
Жінка, 35 років.

 

Фото до и після 24 процедур (вид сзаду).
Жінка, 29 років.

Фото до и після 30 процедур (вид сбоку).
Жінка, 42 роки.

Фото до и після 30 процедур (вид спереду).
жінка , 42 роки.

 

 

 

 

Ендермологія - розумні «руки» LPGМетод Endermologie (ендермологіі) був винайдений компанією LPG для ефективного лікування целюліту і надмірної ваги. Ендермологія заснована на прямому апаратній впливі на шкіру і підшкірно-жирову клітковину.
Чому ендермологія називають інтелектуальною технологією?По-перше, тому що її результати ґрунтуються на багаторічних наукових дослідженнях. Компанія-розробник створила і фінансує спеціальну лабораторію, куди запрошуються провідні фахівці світу різних напрямків медицини та естетики. Крім цього, дослідження ефективності нових технологій LPG Systems проводяться у відомих університетах і приватних клініках *.
По-друге, процедура проводиться на «розумному» апараті, який за своїми можливостями можна порівняти з міні-комп'ютером. Апарат складається з дисплея, на якому задається індивідуальна програма, і робочої маніпули. Ноу-хау LPG Sуstems стали незалежні, автономно рухомі ролики. Спеціаліст-оператор працює по вашій шкірі спеціальною камерою-манипулой, в якій обертаються два роллера. Один «захоплює» шкірну складку, другий її розгладжує. Ці «хвилі» пробігають по всьому тілу - від шиї - до п'ят. При цьому вони рухаються вперед і назад, по діагоналі і в бік, а ролери обертаються то в одному напрямку, то назустріч один одному, то в протилежні сторони. Що це дає?
Поліпшується кровообіг, зменшується підшкірно-жировий шар, підтягується в'яне шкіра, ознаки целюліту не просто зменшується, целюліт лікується.
Сумні істини целюліту
95% всіх жінок страждають целюлітом.Целюліт у всьому світі стрімко молодшає (одна з причин цієї «молодості» - гормональні контрацептиви). Сьогодні целюліт став проблемою багатьох 20-річних дівчат.Целюліт - це дисбаланс всього організму, і тому лікувати його потрібно «зсередини», а не тільки зовнішніми косметичними засобами.«Зсередини» целюліт виглядає так: під верхнім шаром шкіри розташована пухка сполучна тканина, яка складається 1) з жирових клітин, 2) фібробластів - клітин, що синтезують колаген, 3) з волокон колагену і еластину, що відповідають за міцність і пружність шкіри, які утворюють її своєрідний каркас і 4) з міжклітинної речовини, яка «склеює» всі складові частини шкірного покриву. Зазвичай, ознаки целюліту ми бачимо в області стегон, сідниць і рук. При відповідних умовах жирові клітини збільшуються в обсязі і їх скупчення виглядають вже як «виноградні грона». Саме такий «урожай винограду» сприяє здавлення кровоносних судин, в результаті чого, тканини, які страждають від нестачі кисню, замикають розрослися жирові клітини в своєрідні осередки з грубих волокон. Виходить, що і жир і токсини і зайва рідина в целлюлітних зонах просто «замкнуті».Ендермологія - ключ до целюлітні «замку»Як «відімкнути» целюлітні клітини?Існує безліч способів і методик боротьби з целюлітом. Однак ендермологія - єдина технологія, яка дійсно лікує целюліт і займається його профілактикою. І ось чому.
Під час процедур ендермологіі відбувається безпосередній вплив на шкіру і підшкірно-жирову клітковину. В результаті роботи камери-маніпули в клітинах шкіри відбуваються революційні зміни: фібробласти починають інтенсивно синтезувати колаген, з'являються нові волокна колагену і еластину, які утворюють новий каркас шкіри з правильною структурою. Посилюється мікроциркуляція і лімфовідтік, усуваються всі застійні явища, а головне - руйнується «непробивність» целлюлітних жирових клітин: тепер ліполіз - процес хімічного розщеплення жирів - інтенсивно розгортається і в проблемних зонах теж. Закапсулувалися, змінені жирові клітини «відмикаються».
Ендермологія усуває не тільки вершину айсберга під назвою «целюліт», а й сам айсберг.
Чим ендермологія принципово відрізняється від інших антицелюлітних процедур?
Тільки ендермологія не просто зменшує прояви, а дійсно лікує целюліт.Тільки ендермологія - безболісна, релаксаційна і знімає біль процедура. Для порівняння: ті, хто займався своїм целюлітом, знають, що хороший, ефективний вакуумний масаж - це біль і синці.Тільки ендермологія працює комплексно з усім тілом і з усім організмом, а не «розчленовує» вас на окремі частини. За 45 хвилин ролери встигнуть «пробігтися» по всьому тілу і попрацювати з усіма проблемними зонами.Тільки ендермологія була спочатку розроблена в терапевтичних цілях і тому, крім естетичного ефекту (моделювання фігури), вона дає загальнозміцнюючий і оздоровчий ефект. 

Послуги на аппараті Cellu M6 Keymodule2

Найменування послуги

Тривалість

Ціна в грн.

1.

Ендермологічний ліпомасаж LPG на все тіло

45хв

500

2.

Ендермологічний ліпомасаж LPG на все тіло

90хв

900

3..

Костюмчик для LPG(розрахований на 50 процедур)

 

400

4..

Ліфтмасаж для обличчя LPG LIFT6

35хв

400

5..

Ліфтмасаж  обличчя +шия+декольте LPG LIFT6

45хв

450

6.

Массаж спини на апараті LPG

25хв

400

7.

Массаж «легкі ніжки» на апараті LPG

25хв

400

8.

Ендермологічний ліпомасаж LPG на все тіло (для чоловіків)

45хв

700

9.

Ендермологічний ліпомасаж LPG PLUS SIZE (XXL) на все тіло

60хв

650

10.

Костюмчик для LPG PLUS SIZE (XXL) (розрахований на 50 процедур)

 

700
Спеціальна пропозиція - «Пакет LPG»При купівлі 10 процедур LPG ви отримуєте 7% на ці послуги і дисконтні картку на -7% в нашому салоні + одноразову 50% знижку на косметологічну процедуру по обличчю.
Спеціальна пропозиція - «Пакет LPG-LUX»При покупці 15 процедур LPG ви отримуєте 10% на ці послуги і дисконтні картку на -10% в нашому салоні + одноразову 50% знижку на косметологічну процедуру по обличчю.
Шановні відвідувачі - знижки не плюсуються, дисконтні картки не распостраняються на послуги солярію і на продукцію, яку Ви можете придбати в нашому салоні. 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Прически и макияжМакияжДизайн на ногтях гель-лакамиНогтиОмбре на ногтяхОмбре на ногтяхПрически и макияжНогтиЛетний дизайн ногтейДизайн ногтей гель-лакамиПрически и макияжПрически и макияжДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лаками
down
© 2010-2022. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP