044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Кератинове вирівнювання волосся!

Кератинове вирівнювання волосся!

20 липня 2020

 

Зустрічайте нову послугу у нас в салоні - кератіновие випрямлення і відновлення волосся від Honma Tokyo.Подходіт для всіх типів волосся, і є новим поколінням Безформальдегідная засобів.

Містить екстракт плода "Бікс Орлеана", який багатий на протеїни і жирними кислотами, що дозволяє зволожити волосся, надавши їм бажану м'якість, а також захищає від УФ-променів. Також до складу входять: бразильський горіх, цінні масла дерева Прокаксі, Бабассу, Копайський бальзам, маракуя і цистеїн, які відмінно відновлюють волосся і надають їм сяючий блиск.

Відмінно випрямляє і відновлює волосся, надаємо їм блиск і шовковистість.

Поспішайте спробувати нове кератіновие випрямлення з -20% до 10/08/20,

записуйтеся 📲0934028135. Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, вул.Булгакова 13,

салон краси «Фантазія». 


попереднявесь перелікнаступна
 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Наш салонДизайн на ногтях гель-лакамиОмбре на ногтяхОмбре на ногтяхПричёска на короткие волосы НогтиДизайн ногтей гель-лакамиПрически и макияжПрически и макияжДизайн ногтей "Жидкие камни"Дизайн на ногтях гель-лакамиНогтиПрическа и макияжПрически и макияжНогти
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP