044-
402 81 35

093-
402 81 35

Записаться онлайн

Адрес
салона
в Киеве


Шановні відвідувачі.

14 октября 2019

 

                           Шановні відвідувачі!

 

 

Хочемо Вам повідомити, стосовно незначного підвищення вартості послуг в нашому салоні з 01.11.2019 року

 

Наш салон на протязі довгого часу не підвищував ціни на надання послуг, але через підвищення цін на комунальні послуги, збільшення податкового навантаження та земельного податку, ми вимушені збільшити вартість на окремі послуги до 10%.

 

Ми і далі будемо надавати для Вас якісні послуги та працювати з найкращими косметичними засобами. Наші майстри постійно підвищувать рівень своєї кваліфікації та отримують достойну зарплатню.

 

 

Дякуємо за розуміння, колектив салону краси "Фантазія"

 

 

 


предыдущаявесь списокследующая
 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайн на ногтях гель-лакамиНогтиБио-завтра волос MossaДизайн ногтей гель-лакамиПричёска НогтиНакрутка волосВечерняя причёска Дизайн на ногтях гель-лакамиПричёски для девочек Дизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиПричёска и макияж в стиле 80-ыхНаш салонПрически
down
© 2010-2020. Фантазия. Салон красоты.
ФАНТАЗИЯ 41 из 42 на основе 40 оценок. 38 отзывов.
Разработка сайта MSGROUP