044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Нарощування нігтів

Салон краси "Фантазія" це имено те місце, де професійно надають подібні послуги.
Наші руки дозволяють нам доторкнутися, відчути, зрозуміти, тримати, щоб маніпулювати, і в кінцевому підсумку вони допомагають нам, щоб виразити себе. Навіть зараз, коли ми говоримо наші руки допомагають нам в нашій передачі повідомлення більш чітко.
Будь то на свідомому чи підсвідомому рівні, руки є однією з перших речей, які ми помічаємо, коли ми зустрічаємо когось. Древній ритуал рукостискання, який ми продовжуємо сьогодні (жест світу, щоб продемонструвати рукою), аж до вітання кого-то.
Маючи це на увазі, легко зрозуміти, чому наші нігті теж завжди являються важливою частиною по догляду за ними. З давніх часів і аж до наших днів довгі нігті означають статус, де хороший манікюр ознака того, що ви пишаєтеся вашою зовнішністю.
Ось і сьогодні дуже актуальне питання про нарощування нігтів і накладок на нігті, щоб додати довжину і поліпшити зовнішній вигляду ваших нігтів:
Нарощування нігтів - пластини з легкого пластика, який повторює форму нігтя наклеюється на кінчик натурального нігтя, щоб додати довжину. Акрил, гель, скловолокно або іншу суміш наносять на верхню частину розширення, за рахунок чого збільшувати міцність і блиск.
Накладення на нігті - замість додавання штучної довжини на нігті просто наносять суміш, безпосередньо на натуральний ніготь, щоб додати міцність і довговічність.
Нарощування нігтів є відмінним способом, щоб додати довжину і силу на натуральні нігті. Вони не є заміною природного нігтя, але деякі призначені для імітації натурального нігтя за допомогою французького манікюру. Різні кольори і зображення можуть бути використані для прикраси нігтів. Вони прекрасно підходять, як на кожен день, так і для особливих випадків або весіль.
Користь для здоров'я:Акрилові нігті допоможуть приховати або виправити зламані, пошкоджені, короткі, або погані нігті, поломку нігтів, і захищає від розколів. Також допомагає запобігти у людей звичку кусати нігті. Нарощування нігтів і накладення на нігті використовуються, коли люди не в змозі відростити длиние і міцні натуральні нігті, а бажання присутнє. Ця проблема може бути вирішена за допомогою певних методів запропонованих в нашому салоні краси "Фантазія". 


Дата публікації: 30.09.2023

up
Френч на ногтяхДизайн ногтей "Жидкие камни"НогтиДизайн на ногтях гель-лакамиНогтиLPGДизайн на ногтях гель-лакамиСвадебная Прическа и макияжДизайн ногтей гель-лакамиНогтиДизайн на ногтях гель-лакамиНогтиНежный дизайн ногтейДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лаками
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP