044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Міостимуляція

Міостіміуляціей називається застосування імпульсних струмів для відновлення діяльності органів і тканин, які втратили нормальну функцію.
Електростимуляція схожа на гімнастику для ледачих - ви не рухаєтеся, а ваші м'язи працюють. Це гімнастика заснована на застосуванні імпульсів електричного струму. За допомогою нашкірних електродів на нервові закінчення подається імпульс, і м'язи починають активно скорочуватися. У підсумку, поліпшується кровообіг і лімфовідтік, активізується обмін речовин: сукупність цих факторів сприяє зменшенню обсягу жирових клітин. Миостимулятор призначений насамперед для відновлення і зміцнення м'язів. Миостимулятор дозволяє дістатися до м'язів, які розташовані дуже глибоко, і які в звичайних умовах навантажити складно, наприклад: м'язи внутрішньої поверхні стегна. Основним ефектом електростимуляції є зміцнення м'язової тканини. Попутно відбувається посилення крово- і лімфообігу, локальний ліполіз, позитивні зрушення жирового обміну і гормонального фону.
дії міостімуляциі
на м'язовому рівні: відновлення тонусу, нарощування м'язової маси;на судинному рівні: активізація крово- і лімфотоку;на рівні жирової клітини: локальний ліполіз;спільна дія на організм: поліпшення функціонального стану нервової та ендокринної систем, активізація обміну речовин, ліполізу і кровообігу.Показання для миостимуляции:
В'ялість м'язів і шкіри, целюліт, надмірна вага, порушення периферичного венозного та артеріального кровообращеніявенозно-лімфатична недостатність. 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайн ногтей гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиЛетний дизайн ногтейДизайн ногтей гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиНогтиМаникюр и наращиваниеПудровые брови, татуаж брлвецПрически и макияжокрашиваниеОкрашивание омбре на темных волосах Дизайн ногтей гель-лакамиНаш салонДизайн на ногтях гель-лаками
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP