Міостіміуляціей називається застосування імпульсних струмів для відновлення діяльності органів і тканин, які втратили нормальну функцію.
Електростимуляція схожа на гімнастику для ледачих - ви не рухаєтеся, а ваші м'язи працюють. Це гімнастика заснована на застосуванні імпульсів електричного струму. За допомогою нашкірних електродів на нервові закінчення подається імпульс, і м'язи починають активно скорочуватися. У підсумку, поліпшується кровообіг і лімфовідтік, активізується обмін речовин: сукупність цих факторів сприяє зменшенню обсягу жирових клітин. Миостимулятор призначений насамперед для відновлення і зміцнення м'язів. Миостимулятор дозволяє дістатися до м'язів, які розташовані дуже глибоко, і які в звичайних умовах навантажити складно, наприклад: м'язи внутрішньої поверхні стегна. Основним ефектом електростимуляції є зміцнення м'язової тканини. Попутно відбувається посилення крово- і лімфообігу, локальний ліполіз, позитивні зрушення жирового обміну і гормонального фону.
дії міостімуляциі
на м'язовому рівні: відновлення тонусу, нарощування м'язової маси;на судинному рівні: активізація крово- і лімфотоку;на рівні жирової клітини: локальний ліполіз;спільна дія на організм: поліпшення функціонального стану нервової та ендокринної систем, активізація обміну речовин, ліполізу і кровообігу.Показання для миостимуляции:
В'ялість м'язів і шкіри, целюліт, надмірна вага, порушення периферичного венозного та артеріального кровообращеніявенозно-лімфатична недостатність.
|