044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Мікроструми, ультразвук
Ультразвук і мікроструми в послугах по тілу не виносити окремо - не виносити окремо а робимо в одній папці. (Мікроструми, ультразвук, електроліполіз)
ультразвуковий масажУльтразвуковий масаж - апаратний метод, заснований на дії на тканини високочастотних звукових коливань. Під впливом ультразвуку відбувається активізація клітинного обміну і лімфодренажу.Ультразвуковий масаж застосовується для лікування целюліту, тому що ультразвукові хвилі руйнують фіброзний каркас, що оточує целюлітні клітини. Крім того, ультразвук стимулює периферійний і місцевий кровообіг, в результаті чого жирові відкладення значно зменшуються і підвищується тургор шкіри. Ультразвук проводить масаж тканин на клітинному рівні, забезпечуючи нормалізацію біохімічних реакцій. Він також сприяє деполимеризации і деструкції макромолекул, що необхідно для лікування фіброзного целюліту.
Ультразвуковий фонофорез дозволяє лікувальним речовин з крупномолекулярной структурою успішно долати шкірний бар'єр під впливом ультразвукового акустичного тиску.
Показання для корекції фігури:
фіброзний целюлітАдіпозних тканину в проблемних зонахЗнижений тургор і еластичність шкіри тілаНаявність запальних інфільтратівМікроструми по тілу:Програми для тіла:
Body Lymphatic Drainage (лімфодренаж тіла)Body Cellulite (лікування целюліту)Scalp (лікування волосистої частини голови)
Унікальна технологія Sequencity, в основі якої лежить постійно змінюється частота імпульсу, що забезпечує відсутність звикання.
Наявність програми Turbo-Lift (швидкий ліфтинг особи) дозволяє всього за 15 хвилин досягти видимого косметичного ефекту на першій же процедурі.Можливість нанесення плівкових масок нового покоління (програма Bio-Masque)
Електроліполіз (голчастий, електродний)
Процедура проводиться шляхом застосування спеціальних струмів, які виробляються апаратом відповідно до стандартної програмою або з одним з варіантів, обраним оператором, і вступає в контакт з проблемними тканинами за допомогою встановлених у відповідних зонах тонких голок-електродів, які вводяться під епідерміс або в жирову клітковину паралельно поверхні шкіри.
Електроліполіз виробляє такі позитивні ефекти:
Активація клітинного метаболізму.Спустошення жирових клітин зі зменшенням їх обсягу та загальної жирової маси.Збільшення місцевого тепла з поліпшенням кровообігу в зонах целлюлитной "холодної тканини".Стимуляція роботи капілярів з подальшою реактивацией мікроциркуляції.Підвищення еластичності і тонусу м'язівСтимуляція лімфатичного дренажу з кінцевим видаленням продуктів розпаду.Процедури електроліполіза приємні і безболісні, природно впливають на неестетичні зони, при правильному застосуванні забезпечують отримання негайного результату. Пацієнтам рекомендується проста дієта для нормалізації водно-сольового балансу. 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Прическа плетениеПрическиДизайн на ногтях гель-лакамиПрически и макияжПрически и макияжНогтиЯркое окрашивание омбреНаш салонДизайн ногтей гель-лаками Дизайн на ногтях гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиПудровые бровкиМаникюр ко дню влюбленныхМакияжОмбре на ногтях
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP