044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Масаж

У салоні Фантазія Ви можете отримати насолоду від класичних, спортивним або антицелюлітною і медовим масажем.
масаж
Класичний масаж усього тіла, сприяє повному розслабленню, зняттю напруги, а також поліпшенню функції різних систем і органів. Дану процедуру призначають при: відновленні після травм, лікування ряду захворювань, високої фізичної та розумової навантаженні. Загальний масаж підсилює обмінні процеси організму, відбувається розщеплення жирів і виведення шлаків, поліпшуються функції шкіри, підвищується еластичність м'язів
Aнтіцеллюлітний масаж. Під час масажу відбувається посилення кровообігу, поліпшується відтік лімфи. Будь-які процедури по боротьбі з целюлітом (креми, маски, ванни, обгортання) стають особливо ефективними в поєднанні з численними видами антицелюлітного масажу, який повинен бути спрямований на активізацію кровотоку і процесу обміну в проблемних зонах.
Спортивний масаж застосовується для поліпшення функціонального стану спортсмена, його спортивної форми, зняття стомлення, підвищення фізичної працездатності, профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату і їх лікування. Спортивний масаж підрозділяється на тренувальний, попередній, відновний і масаж при спортивних травмах і деяких захворюваннях, пов'язаних зі спортом. 

 

 

                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайнерский френчДизайн ногтей гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиНаш салонДизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиЦветы на ногтяхБио-завивка волос MossaДизайн ногтей гель-лакамиОкрашивание омбре на длинные волосыокрашиваниеПудровые бровиПричёска и макияж в стиле 80-ыхШикарные локоныНежный маникюр
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP