044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

LPG - вакуумний масаж.
Ефект на обличчя
Щоб визначитися, чи потрібно вам проходити LPG масаж в Києві в салоні краси «Фантазія», пропонуємо вам пройти невеликий тестю Для цього, дайте відповідь на 5 запитань, поданих нижче. Якщо хоча б одна відповідь виявиться ствердною - значить, вам просто необхідний масаж LPG на обличчі в Києві.
1. Ви бажаєте позбутися тонких зморшок і складок шкіри?2. Ви хочете позбутися від кіл під очима і набряків?3. Ви хочете прибрати друге підборіддя?4. Вам не подобається ваша форма губ?5. Вам не подобається ваш тьмяний колір шкіри обличчя?
 Якщо ви отримали хоча б одна відповідь «ТАК», відповідаючи на питання, значить, вам необхідно пройти процедуру LPGмассажа (Київ) і назавжди позбутися від проблем, пов'язаних зі шкірою обличчя.
Що таке LPG масаж (Київ)?LPG масаж (Київ) - це спеціальна методика, яку розробив французький вчений ще кілька десятків років тому. Пластичні хірурги схвалили дану процедуру і офіційно визнали її альтернативою ліпосакції, а також ефективним «знаряддям» в боротьбі із зайвою вагою і целюлітом.
В процесі проведення даної процедури на шкіру і підшкірно-жирову клітковину впливають роллерами, які знаходяться в маніпуляторі. Швидкість ролерів може бути різною, залежно від товщини жирової тканини. В процесі проведення даної процедури з організмаудаляются надлишки рідини, це і сприяє видаленню набряків.
Переваги масажу LPG на обличчі (Київ)
Дана процедура підходить не тільки жінкам, а й чоловікам;LPG масаж (Київ) абсолютно безболісний;Швидкий ефект і стійкий результат після процедури;Відсутні будь-які обмеження за віком;Абсолютно безпечний LPGмассаж при варикозному розширенні вен;Безпечний при лактації.Наслідки масажу LPG:
Зникають набряки;Розщеплюються локальні жирові відкладення;Поліпшується мікроциркуляція;Поліпшується тонус шкіри;Корекція овалу обличчя.Фахівці рекомендують перед сеансом LPG масажу (Київ салон краси «Фантазія») за 2-3 години не приймати їжу і не пити багато води і будь-який інший рідини. Крім цього, не рекомендується проходити процедуру масажу LPG особи (Київ) під час вагітності, при менструації, онкологічних захворюваннях і тромбофлебіті.
Салон краси «Фантазія» допоможе вам повернути молодість і зробити шкіру обличчя підтягнутою і здоровою, завдяки процедурі LPG масажу в Києві. 

 

Лифтмассаж лицо LPG LIFT6

 35мин 

 500 грн

 

Лифтмассаж  лицо+шея+декольте LPG LIFT6 

 45мин 

 600 грн

Дата публікації: 30.09.2023

up
Омбре на ногтяхНаш салонНогтиФрукты на ногтяхДизайн на ногтях гель-лакамиОбре на ногтях Летний дизайн ногтей ПрическиЛетний дизайн ногтейДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лаками Прически и макияжЛетний дизайн ногтей Пудровые бровки
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP