044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Ліфтингові послуги

 

 

 

 

 

 

Стрес, несприятлива екологічне середовище негативним чином впливають на шкіру, яка з часом починає в'янути, з'являються зморшки, носогубні складки. Сучасний рівень розвитку косметології дозволяє ефективно боротися з віковими змінами шкіри і дозволяє помітно сповільнити процеси старіння.


Сучасні методики і професійна косметика дозволяють значно скоротити довжину і глибину зморшок, згладити рельєф проблемної шкіри, відновити тонус шкіри, поліпшити колір обличчя. І для того, щоб знову молодо виглядати, зовсім не обов'язково лягати під ніж до хірурга. Безопераційний ліфтинг особи тепер не фантазія, а реальність!
Салон краси «Фантазія» пропонує своїм клієнтам найсучасніші ліфтинг процедури:
мікрострумова терапіяМікрострумова терапія - одна з найпоширеніших процедур в сучасній косметології, що дозволяє ефективно боротися з усіма ознаками старіння шкіри. Процедура мікрострумової ліфтингу дозволяє домагатися омолоджуючого ефекту без хірургічного втручання і дорогих операцій з першої процедури. Завдяки лікувальній дії імпульсних струмів на м'які тканини, лімфатичні і кровоносні судини покращується постачання клітин поживними речовинами, прискорюється синтез білків, що допомагає за короткий термін досягти загального омолодження шкіри. Процедури мікрострумової ліфтингу забезпечують помітну підтяжку овалу обличчя, розгладження зморшок, поліпшення еластичності і зволоженості шкіри, відновлення здорового кольору шкіри. Мікрострумова терапія є методом вибору при корекції деформаційного старіння за рахунок довгострокового ліфтингу лицьових м'язів і пролонгованої дренажного ефекту. Метод заснований на впливі фізіологічних мікрострумів на різні шари шкіри і м'язову систему. Результатом впливу є нормалізація фізіологічної активності клітин шкіри, м'язової тканини, лімфатичних вузлів і судин. Мікрострумова терапія призначена для профілактики і лікування будь-якого типу старіння шкіри.
Процедури мікрострумової терапії дають швидкі і стабільні результати при лікуванні сухої, жирної і в'янучої шкіри обличчя, акне, гіперпігментації, при реабілітації після пластичних операцій. Різноманітність комп'ютерних програм відкриває широкі можливості роботи не тільки по обличчю, а й по тілу.
Програми для особи:
Bio-Facial (нормалізація, ліфтинг особи)Turbo-Facial (швидкий ліфтинг особи)Lymphatic Drainage (лімфодренаж особи)Bio-Mask (нанесення плівкових масок нового покоління) 

 

 

 

 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Дизайн на ногтях гель-лакамиНаш салонДизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей "Жидкие камни"НогтиДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей "Жидкие камни"НогтиДизайн на ногтях гель-лакамиПрически и макияжМакияжНогтиПрически и макияжНаш салон
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP