044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Депіляція

У салоні краси «Фантазія» Ви можете пройти послуги воскової епіляції. 

Депиляция

Видалення волосся воском - найдавніший спосіб, перевірений часом.

Переваги воскової депіляції в порівнянні з іншими способами видалення волосся безсумнівні. Завдяки їй забезпечується самий довготривалий ефект.
При регулярних процедурах відбувається витончення волосся і поступове майже повне їх зникнення. Якщо воскова депіляція проводиться раз в 3-4 тижні, то сильно знижується активність волосяних цибулин, волоски ростуть повільніше і стають м'якшими і тонкими, а волосяні цибулини погано відновлюються. 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Маникюр и наращиваниеПрически и макияжДизайн на ногтях гель-лакамиЛетний дизайн ногтейЛетний маникюр и педикюр Дизайн ногтей гель-лаками Дизайн ногтей гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиОмбре на длинных волосахДетская прическаДизайн на ногтях гель-лакамиПричёска для девочек Дизайн ногтей гель-лакамиЛетний маникюр-фрукты на ноготках Прическа
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP