044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Чистка особи - це очищення шкіри обличчя різноманітними способами, кожен з яких усуває конкретні забруднення шкіри. До того ж, чистка завжди відлущує мертві клітини шкіри, стимулює кровообіг, нормалізує роботу сальних залоз.
У салоні краси "Фатазія" проводитися такі види чисток:
Механічна або ж мануальна чистка обличчя - це дієвий і глибоке очищення шкіри. Як зрозуміло з назви, чистка проводиться руками із застосуванням тільки стерильних серветок і спеціальних косметологічних інструментів.Чистка без розпарювання на косметиці KLAAP-Грунтовне очищення обличчя - це перший крок цілеспрямованої турботи про красу. Тільки чиста шкіра готова до більш повного сприйняття наносяться надалі активних речовин. Очищаючі продукти Clean & Active грунтовно і при цьому дбайливо видаляють частинки забруднень, виділення сальних залоз і макіяж. Тоніки з алкоголем і без алкоголю усувають з шкіри залишки можливих забруднень і відновлюють захисну мантію шкіри. Для більш інтенсивного глибокого очищення пропонуються два спеціальних пілінгу, які видаляють ороговілі клітини шкіри, роблячи її помітно більш гладкою і ніжною.Ультразвукова читска особи-Сучасна косметологія, що знаходиться в наші дні на небувалому підйомі високих технологій, своєчасно і належним чином оцінила переваги ультразвуку. Адже надаючи відновне та омолоджуючу дію, він має додатковий ряд переваг перед іншими методами догляду: не ставить під шкіру здавлення і розтягування, що не порушує її верхній шар, (це якість застосовується при ультразвукової щадить чищенні шкіри обличчя, при застосуванні УЗ-чистки більше не потрібно видавлювання руками, приносить шкірі тільки травму). Тож не дивно, що в наші дні кожен, поважаючий свого клієнта, косметичний салон має в своєму арсеналі багатофункціональний ультразвуковий апарат. Мікровібрація здійснювана ультразвуком виконує функцію мікромасажу на клітинному рівні. Поліпшується склад крові, підвищується імунітет, активізується обмін речовин, посилюється регенерація (оновлення) тканин. Ультразвук активізує окислювально-відновні процеси, сприяє утворенню колагену і еластину. 

 

 

 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Наш салонПрически и макияжОбре на ногтях ПрическиДизайн ногтей гель-лаками окрашиваниеДизайн на ногтях гель-лакамиНогтиЦветы на ногтяхДизайн ногтей гель-лакамиЯркое окрашивание омбреМаникюр и наращиваниеПрически и макияжВечерняя причёска Прически и макияж
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP