044-
402 81 35

093-
402 81 35

Записатися онлайн

Адреса
салону
в Києві

Чистка особи - це очищення шкіри обличчя різноманітними способами, кожен з яких усуває конкретні забруднення шкіри. До того ж, чистка завжди відлущує мертві клітини шкіри, стимулює кровообіг, нормалізує роботу сальних залоз.
У салоні краси "Фатазія" проводитися такі види чисток:
Механічна або ж мануальна чистка обличчя - це дієвий і глибоке очищення шкіри. Як зрозуміло з назви, чистка проводиться руками із застосуванням тільки стерильних серветок і спеціальних косметологічних інструментів.Чистка без розпарювання на косметиці KLAAP-Грунтовне очищення обличчя - це перший крок цілеспрямованої турботи про красу. Тільки чиста шкіра готова до більш повного сприйняття наносяться надалі активних речовин. Очищаючі продукти Clean & Active грунтовно і при цьому дбайливо видаляють частинки забруднень, виділення сальних залоз і макіяж. Тоніки з алкоголем і без алкоголю усувають з шкіри залишки можливих забруднень і відновлюють захисну мантію шкіри. Для більш інтенсивного глибокого очищення пропонуються два спеціальних пілінгу, які видаляють ороговілі клітини шкіри, роблячи її помітно більш гладкою і ніжною.Ультразвукова читска особи-Сучасна косметологія, що знаходиться в наші дні на небувалому підйомі високих технологій, своєчасно і належним чином оцінила переваги ультразвуку. Адже надаючи відновне та омолоджуючу дію, він має додатковий ряд переваг перед іншими методами догляду: не ставить під шкіру здавлення і розтягування, що не порушує її верхній шар, (це якість застосовується при ультразвукової щадить чищенні шкіри обличчя, при застосуванні УЗ-чистки більше не потрібно видавлювання руками, приносить шкірі тільки травму). Тож не дивно, що в наші дні кожен, поважаючий свого клієнта, косметичний салон має в своєму арсеналі багатофункціональний ультразвуковий апарат. Мікровібрація здійснювана ультразвуком виконує функцію мікромасажу на клітинному рівні. Поліпшується склад крові, підвищується імунітет, активізується обмін речовин, посилюється регенерація (оновлення) тканин. Ультразвук активізує окислювально-відновні процеси, сприяє утворенню колагену і еластину. 

 

Косметологічні процедури

 

Найменування процедури

Ціна в грн.

1.

Мануальна чистка

380

2.

Гліко-пілінги (сезонна процедура) „Natura Bisse"

600

3.

Зволожуюча процедура

480

4.

Відбілююча процедура

430

5.

Процедура для жирної шкіри

430

6.

Антистресова процедура

430

7.

Процедура для зрілої шкіри

520

8.

Процедура при пігментації

500

9.

Процедура для увядаючої шкіри обличчя з вітаміном С+С

700

10.

Косметичний масаж обличчя

300

11.

Збагачуюча процедура

400

12.

Нанесення ампули гліко-пілінга

350

13.

Комбінована чистка обличчя + маска за типом шкіри

550

 

 

 
 
Ми працюємо для людей. Для людей, які люблять, які піклуються, які думають про своїх близьких співробітниках і просто хороших знайомих. Для людей, які радіють коли їх подарунок дає іншим людям відчути себе щасливими від того що про них піклуються і намагаються зробити їх життя цікавіше і різноманітнішим.
up
Прически и макияжДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей гель-лакамиДизайн на ногтях гель-лакамиДизайн ногтей "Жидкие камни"Маникюр и наращиваниеПричёски для девочек НогтиМаникюр и наращиваниеОмбре на ногтяхОкрашивание волос Причёска до девочек Пудровые бровиМаникюр и наращиваниеДизайн гель-лаками
down
© 2010-2022. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP