044-
402 81 35

093-
402 81 35

Адреса
салону
в Києві

Біо-завивка
Наврячи кожна модниця відмовиться від біо-завивки, ця процедура відмінно змінить вашу зачіску і додасть їй приголомшливий ефект. У своїй основі биозавивка використовує останні досягнення і відрізняється відсутністю шкідливих складових, таких як тіогліколіевой кислота і аміак.
У біо-завивку основна дія надає цистин, а це тільки біологічний білок. За своїм складом він наближений до того, що є присутнім у вас в волоссі, виходячи з цього дану процедуру можна вважати сумісною на 100%.
Тривалість виконання процедури біозавивка приблизно 2 години. Але витрачений час варто того, так як результат протримається як мінімум три місяці і максимум шість місяців. Цей термін найбільше залежить від величини завитків, правильного догляду за зачіскою і самої структури волосся. Вам достатньо провести у нас 2 години процедуру завивки і вона порадує вас досить тривалий час. Хіба ваша мрія, що не біо-завивка? Київ - особливо, це - столиця і тут завжди хочеться виглядати відмінно і наш салон в стані виконати цю вашу мрію. 

Био-завивка Биозавивка в Киеве Услуга био-завивки

Салон краси "Фантазія" (Київ), саме те місце, де якісно можуть зробити біо-завивку волосся.

Ця послуга на сьогоднішній день продиктована самими останніми тенденціями моди і новітні технології в розробках засобів для перукарських послуг не обійшли стороною біо-завивку, де властивості всіх матеріалів зосереджені на зміцнення волосся. Стосовно хім-завивка до біо-завивку: немає руйнування в волоссі; немає пігментації в кольорі; сам волосся залишається природними; зберігаються блиск, м'якість і природність; вообщем немає причин для особливого пережеванія, а навпаки біо-завивка тонізує загальний стан волосяного покриву.
Не можна також не відзначити той факт, коли біо-завивка при отрастании волоса менш помітна, тому що процес проходить плавно і природно без різких, помітних переходів і не перетворюючи зачіску в "копицю сіна". Безперечно хотілося б відзначити терміни дії біо-завивки, які досягає до півроку, а то й довше буває зберігається стійкість завитків.
Залежно від розміру і форми коклюшек, на які накручують волосся при біо-завивку, можливо за бажанням клієнта регулювати розмір і пружність кучерів від задерикувато дрібних до хвилясто-стильних кучериків. 

 

   

 

Дата публікації: 30.09.2023

up
Дизайн ногтей гель-лаками Дизайн ногтей гель-лакамиОкрашивание омбре на темных волосахДизайн на ногтях гель-лакамиПудровые бровкиЛетний маникюр Дизайн ногтей гель-лакамиМаникюр и наращиваниеПрически и макияжДизайн ногтей гель-лакамиОмбре на ногтяхФрукты на ногтяхДизайн на ногтях гель-лакамиОбре на ногтях Ногти
down
© 2010-2023. Фантазія. Салон краси.
ФАНТАЗІЯ 41 из 42 на основі 40 оцінок. 38 відгуків.
Розробка сайту MSGROUP